Zabiegi rozjaśniające i złuszczające Urban White + Derma Peel

Zabiegi » Kosmetyka twarzy i ciała » Zabiegi SKEYNDOR » Zabiegi rozjaśniające i złuszczające Urban White + Derma Peel

URBAN WHITE jest nową generacją zabiegów rozjaśniających skórę, tzw. odbarwiaczy biologicznych które działają bezpośrednio na jądro komórek produkujących barwnik. Te innowacyjne środki zdolne są do przeprogramowania pracy komórek, zmniejszając ich aktywność pierwotną, jak również sprowokowaną przez czynniki zewnętrzne.


Ich podstawową zaletą w stosunku do odbarwiaczy niebiologicznych (o działaniu pozajądrowym) jest to, że jednocześnie działają na plamy skórne spowodowane słońcem i wiekiem (pigmentacja pobudzona przez czynniki zewnętrzne), jak również stopniowo rozjaśniają naturalną tonację skóry (pigmentacja genetyczna).


URBAN WHITE łączy odbarwiacze biologiczne i odbarwiacze nie biologiczne nowej generacji, bardziej skuteczne i o lepszym profilu toksykologicznym (LCR>10). Dzięki temu eliminuje efekty uboczne przypisywane kosmetykom rozjaśniającym, stosowanym w profesjonalnych salonach kosmetycznych.


Częstotliwość: Seria zabiegowa obejmuje 6 zabiegów co 14 dni. Terapię można łączyć z zabiegiem DERMA PEEL w celu otrzymania szybszych rezultatów.

 

 Zabieg Urban White czas:50min 150zł
 Zabieg Urban White + Derma Peel czas:70min 200zł

 


 


Copyright © 2020 Studio Urody Attraction Sklep internetowy Quick.Cart Projekt i wykonania  alvegio.pl